Home » Вести » Трикови за патување кои ќе ви го сменат животот!
4

Трикови за патување кои ќе ви го сменат животот!

trading on line demo gratis 1. Користете инкогнито прозорец кога букирате летови или хотели (Овие сајтови често го следат бројот на вашите посети и ја зголемуваат цената само затоа што сте ги посетиле претходно).

Futures and options trading courses volatility 2. Чувајте ги полначите и слушалките организирани во футролата од наочарите.

cos è un auto opzione binaria 1

tastylia review 3. Ролајте ги алиштата наместо да ги диплите, ќе заштедите многу место.

sell binary options leads 4. Скенирајте ги важните документи пред да патувате и имајте ги на вашиот смарт телефон или таблет.

günlük forex önerileri 5. Капата за туширање е лесен начин да го покриете дното на обувките кога ги пакувате.

opciones binarias cuentas demo 1112-934x

binaire opties uitleg 6. Ставете го телефонот во airplane mode за да ј зачувате батеријата и да го наполните побрзо.

opzioni binarie scegli un cambio e giochi che nei prossimi 30 secondi o scende la quota o sale scegli tu se vinci hai dei profit 7. За да користите Google Maps и кога не сте конектирани на интернет, напишете ok maps и видливиот дел од мапата ќе се зачува за понатамошна употреба.

estrategias ganadoras de opciones binarias 175-934x

247traffic binary option 8. Купете авионски билет во вторник во 15:00 часот. (Најчесто во ова време големите авионски компании ги намалуваат своите цени за да се натпреваруваат со ефтините летови.)

köpa Viagra online flashback 9. Дознајте го Wi-Fi пасвордот за многу места проверувајќи ги коментарите на Foursquare.

fare trading binarie in sicurezza 226-934x

opciones binarias alberto chan 10. Користете GPS кога патувате во странство. Наместете го телефонот во airplane mode и исклучете го мобилниот интернет за да користите GPS без интернет. Едноставно отворете ја  мапата од областа која ви треба на Google Maps пред да го напуштите хотелот и имате целосно функционална мапа низ која може да навигирате.

إشارات الفوركس الفورية المجانية 11. Добијте бесплатен Wi-Fi интернет на аеродром со додавање на „?.jpg“  на крајот на секој URL.

var köpa Sildenafil Citrate på nätet 2

12. На последниот ден од вашето патување во странство соберете ги сите ситни пари што ги имате во странска валута и дајте им ги на бездомниците.

3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*