Home » Вести » Нина Бадриќ ја пофали Елена Ристеска за добрата имитација!
10644473_10152767555259871_5056661258643888755_n

Нина Бадриќ ја пофали Елена Ристеска за добрата имитација!

hat jemand erfahrungen mit binären optionen Елена Ристеска вчеравечер имаше нов успешен предизвик во емисијата Твоето лице звучи познато. Таа беше во улогата на Нина Бадриќ и како што изјави и самата уживала во настапот бидејќи таа е нејзината омилена пејачка. За ова беше и јавно пофалена од Нина Бадриќ што сигурно и годи. На својот фејсбук профил Бадриќ напиша:

conto demo iqopzione binarie

payoff opzioni binarie – Браво и за Елена Ристеска, посебно за пеењето. Go girl!

make money with binary options pdf

grafici per trading elena_nina

transazioni binarie

info su binari optyon  

strategia opzioni binarie pivot point Инаку, за разлика од претходните емисии, вчера на Елена Ристеска и беше дадено многу поголемо значење, комплименти и поени од колегите а Неда Украден дури и и ја запеа песната “Македонско девојче”. Не освои многу поени од жирито но имаше добар настап и се потруди вокално да звучи како што навистина знае и умее.

dbols for sale За тоа доби пофалба и од жирито. Следна задача на Елена Ристеска е да биде Кристина Агилера.

priligy portugal