Home » Вести » Како би изгледале рекламите за долна облека ако модели беа обични момчиња?
0mYlh1t

Како би изгледале рекламите за долна облека ако модели беа обични момчиња?

greenback in forex Британскиот магазин The Sun минатата година направи една акција каде побара од своите машки читатели да испратат фотографии од нив, сликани во идентични пози и модели на долна облека како во познатите реклами со Кристиано Роналдо и Дејвид Бекам.

kan man köpa Viagra på apoteket receptfritt

marketsworld Акцијата имаше за цел да го покаже вистинското маркетингшко рекламирање на познатите брендови. Уште еднаш се покажа дека долната облека ја прават моделите и ништо друго. Кога истите ќе ги има на друг човек, одма е друго нели?

binary color

Quality Tastylia Drugs At Low Price No Prescription Needed Епа не залудно им плаќаат илјадници долари на овие познати личности за да им го промовираат брендот.

24 hour binäre optionen