Home » Вести » Grouper.mk со нова кампања за доживување на Македонија
pr12

Grouper.mk со нова кампања за доживување на Македонија

bdswiss testen Водечкиот сајт за групни попусти, Grouper.mk, го најавува почетокот на кампањата “Доживеј ја Македонија”, која за прв пат ја лансираше минатата година. “Доживеј ја Македонија” има за цел да ги мотивира граѓаните да ја прошетаат Македонија преку секојдневно објавување на атрактивни понуди со големи попусти за хотели, вили, ресторани и тури низ кои се опфатени речиси сите региони во земјава.

tokyo forex exchange

option time gute “Ние на корисниците им нудиме многу повеќе од попусти. Grouper е водич за корисниците да откријат нови места, вкусови, искуства или едноставно да заштедат купувајќи нешто што им е потребно во моментот. Често организираме кампањи кои се насочени кон одреден сегмент или категорија. Така кампањата “Доживеј ја Македонија” има за цел да ги поттикне граѓаните да ја истражат својата земја преку богатата понуда на зделки за најразлични локации низ земјава.”– вели Нина Ангеловска, директор и ко­соптвеник на Grouper

migliori trader italiani

trade max iqoption Портфолиото на зделки на Grouper е поделено во 3 секции: услуги, производи и патувања во кои секогаш се наоѓаат околу 600 активни понуди. Додека најпродавана секција се услугите, патувањата ја претставуваат најатрактивната категорија за корисниците.

binäre optionen deutsche garantie

piattaforma per simulazione opzioni binarie “Дека кога ќе се спојат љубовта кон татковината и добрата идеја и реализација успехот е загарантиран, покажува и фактот што минатата година во кампањата се вклучија 45 хотели, вили и ресторани, а беа продадени над 1.800 ноќевања ширум Македонија. Инспирирани од позитивниот фидбек од страна на корисниците и компаниите кои се вклучија, годинава понудата ќе биде уште побогата, па корисниците ќе имаат избор од над 65 зделки ­ сите уникатни и препознатливи за својот крај. Дополнителна вредност е тоа што секоја понуда содржи Grouper водич кој препорачува места вредни за посета во околината на она што се нуди ”– вели Драгана Ѓокиќ, одговорното лице за кампањата од Маркетинг и продажба во Grouper

Tastylia Australia

metodo preli preli opzioni binarie Уживање на врвовите на Шара и Пелистер, во домашен зелник и пита со сирење во Галичник, јавање коњи на Бистра, дојрански крап за ручек и уживање во зајдисонцето покрај Охридско и Преспанско езеро е само дел од она што го најавува тимот на Grouper.mk.

Kà  à  à  â  à  â  à  â  à  à  à ¢â ¬Ã ¡Ã  â  à  à ¶pa Viagra Mariestad

opcje binarne platforma demo Во продолжение може да го видите и најавното ВИДЕО за оваа кампања и да ги погледнете ЗДЕЛКИТЕ. Па, впушете се во доживување на убавините на Македонија во септември и октомври!

valutahandel regler

bluff med binära optioner Grouper тимот ве поттикнува да го споделите вашето ново искуство на социјалните медиуми со хаштагот на кампањата #ДоживејјаМакедонија!

ikili opsiyon işlemleri ekşi

opciones binarias usa  

trading opzioni binarie libri