April Fools W Toni Zen & DJ Boogieman / Night Party / Паб Комедија

Поминете ја 1-во априлската ноќ во еден од најдобрите пабови во градот заедно со Тони Зен и DJ Boogieman!

Бидете креативни во изборот на вашите маски бидејки Паб Комедија ви доделува награди за најдобра поединечна и најдобра групна маска, и тоа:

– Најдобра поединечна маска добива ручек за двајца во пабот /мени по избор
– Најдобра групна маска добива вредносен ваучер од 3000 денари за заедничка дружба на некоја од забавите

Како до награда? Бидете креативни , присуствувајте , направете чек ин , постирајте слика на официјалната fb страна и, секако, соберете најмногу лајкови!

И тоа не е се! Паб-Комедија има и промо понуда:

Smirnoff 1800 денари
Johnny Walker 2000 денари
Johnny Black 2800 денари
JB 2200 денари

Резервирајте го вашето место на  078/33-76-74

Не губете време и “фрлете се” на креирање на вашиот првоаприлски изглед!

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here