Првоаприлски СТЕНД АП

Не пропуштајте денот на шегата 1ви Април да го поминете со многу смеа и добра забава.

Со цел загарантирантиран добар провод, навреме обезбедете си билети за овогодинешното СТЕНД АП ШОУ со  Бојан Велевски како домаќин и неговиот специјален гостин од Хрватска –Пеџа Бајовиќ .

Кога – Недела, Први Април

Каде – МКЦ КЛУБ и РЕСТОРАН

Прием на гости во 20,00 часот

Цена  –  350 денари  (предпродажба по цена од 250 денари – до 20.03)

Билети во продажба – КупиКартиЗаСе и МКЦ Клуб и Ресторан

Резервации и информации на 070 387-372

Бројот на билети е ограничен – побрзајте!!

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here