unnamed

option bulder Статик Селекта ќе гостува во Клуб Central Park

Статик Селекта, моментно најактуелниот светски хип-хоп диџеј и продуцент, како дел од својата “Lucky 7” турнеја, доаѓа во Македонија.
Продуцентот на хит синглот на Еминем best binary optionsDetroit vs. Everybody” tips på binära optioner , на кој се појавуваат уште Big Sean, Dej Loaf, Royce da 5`9, Trick Trick и Danny Brown ќе го одржи хип-хоп настанот на годината во Недела (21 јуни), во Клуб Central Park.
Селекта воедно има соработувано и со имиња како John Legend, Nas, G-Unit, Action Bronson, Royce da 5’9″, а е актуелен диџеј на турнејата на најновиот производ на светската хип хоп сцена, Јoey Bada$$.
risikobelehrung binäre optionen SureShotz Entertainment најавуваат фантастичен тричасовен сет. 
forex bank fridhemsplan öppettider 2015-06-17
keystone opzioni binarie Previous: Кои се забранетите реклами за на ТВ? +18
metatrader 4 lezioni dal vivo in italiano Next: Нема да ви се верува како кучињата во Кина чекаат ред за храна?