il traing binario che ti consiglia Home » binäre option traden demo konto Вести » http://melroth.com/?komp=24option-com-chi-lo-usa&31e=da 24option com chi lo usa Новата песна на Каролина ги освои срцата на фановите!
Karolina-002

how does forex currency trading works Новата песна на Каролина ги освои срцата на фановите!

Пред големиот најавен концерт во Салата “Борис Трајковски” за проектот “Македонско девојче 2”, Kаролина не изненади со една преубава песна со наслов “Бегај, бегај”. Композитор е легендарниот Кокан Димушевски а песната е кавер верзија на насловната тема од култната   македонска серија „Трст Виа Скопје“. Текстот за оваа песна го направи Весна Малинова, а аранжманот е на Никола Мицевски – човекот кој го направи „Македонско девојче 2“. Уживајте.
[niceyoutubelite id=”iztEs7-NgxY”]