Home » Вести » Нашите Eye Cue со американска постпродукција
eyecue1

Нашите Eye Cue со американска постпродукција

optionen handel Ај Кју (Eye Cue) имаат нова песна  со наслов “There’s a chance”. Ова е петти сингл од вториот сеуште необјавен албум на бендот, по претходните “Не заборавај”, “Иста патека”, “Сон” и “Боби баш ми е гајле”.

buchempfehlung binäre optionen

http://clarionmusic.com/?kyzja=opzioni-binarie-termini-commerciali&f19=18 opzioni binarie termini commerciali Песната е комплетно авторско дело на лидерот на бендот Бојан Трајковски, кој воедно се погрижи и за снимањето и продукцијата на песната во своето студио “Мјузик Хаус”, додека постпродукцијата и овој пат се работеше во студиото “Аудио Беј Мастеринг” (Audio Bay Mastering) во Соединетите Американски Држави. За песната е планиран и видео спот, а истата ке се најде на вториот по ред албум кој ке излезе во текот на 2014 година.

binary option white label

Starting a medical transcription business from home Во моментов бендот работи на новиот материјал, а во најава се и настапи на некои домашни и странски фестивали.

opciones binarias estrategias 60 segundos

Leave a Reply

buy Priligy with mastercard in Mobile Alabama Your email address will not be published. Required fields are marked *

auto pozioni binarie

guide binary options italiano *

Purchase Tastylia Online No Prescription

next day delivery on Seroquel saturday http://nutrilovepets.com/promo/>http:/sandltransportation.com/twitvid.com/embed.php?guid=> redwood options broker review billig kamagra oral jelly *

opzioni binarie 60 sec

binära optioner info

http://www.hopeforthewearymom.com/?strazu=binary-option-extreme&900=0e binary option extreme