Home » Вести » Мелита Ракичевиќ: “Ово че бити добра ноч предосечам”
melii

Мелита Ракичевиќ: “Ово че бити добра ноч предосечам”

“Ово че бити добра ноч предосечам” – со овој стих Мелита го најави нејзиниот нов бизнис чекор под нејзиното име – модна продавница. Познатата водителка секогаш го привлекувала вниманието по нејзиниот стил па сега веројатно одлучи истиот да го наметне на останатите.

10803_10203153732424963_3130936160165617663_n

Таа уште пред неколку дена на своите фејсбук профили најави дека се чувствува пресреќна за новите работи кои следат, а сега дознаваме дека официјално од вчера е отворен нејзиниот бутик за женска луксузна облека.

150721_10203181551240416_5958773705294149727_n

 

 

Коментари

 1. jelena вели:

  Pokraj site lazni dami,kvazi gradjani,umisleni javni faci,na Skopje ušte ova mu nedostigaše,BUTIK SO FALSIFIKUVANI ROBNI MARKI.Se što nosi dotičnava e FAKE od Aliexpses,se znae vo svetov kako se prodava brand.Uzivajte vo ona sto ne ste.Voditelkava pokaza tašni koi vo original činat MILION EURA,a zivee vo skopsko geto.Ama Skopje i se e možno

  1. zoran вели:

   Najdobro da si go pee stihot “sve je laž samo pusta laž..,”

 2. Jelen вели:

  Potpisaniot kako Jelena, izgleda e Boki13 Hahahah