Home » Вести » Како помина забавата по завршувањето на Oscars 2014? (Галерија)
x1394019052.jpg.pagespeed.ic.lg3Mpft49Q

Како помина забавата по завршувањето на Oscars 2014? (Галерија)

tastylia uk Годинешното издание на Оскарите ќе се памети по многу работи. Публиката секогаш го гледа она што се случува на сцената за време на доделувањето на најценетите филмски статуетки, но уште повеќе ја интересира што се случува откако манифестацијата ќе заврши.

wwww iq option com

كيف تكسب المال في الانترنت Тогаш, сите гости од театарот каде се одржуваат Оскарите се упатуваат на After party забава. Овој пат ви го пренесуваме истото преку фотографии. Лејди Гага, Донатела Версаче, Елтон Џон и неговиот партнер, Бред Пит и Анџелина Џоли, водителката на Оскарите Елен де Џенерес со партнерката и уште еден куп луѓе на едно место.

opzioni binario

strategia opzione binarie За да ја погледнете галеријата и целосните фотографии, кликнете на една фотографија и потоа прелистувајте.

binary option verify