Home » Вести » Како изгледа кога двајца татковци ќе добијат син…
majlo_1404375634_670x0

Како изгледа кога двајца татковци ќе добијат син…

billig Sildenafil Citrate danmark Канадската фотографка Линдзи Фостер го овековечи моментот кога двајца млади татковци го добија својот син Мајлоа. Она што на некои места во светот сеуште е чудно и неприродно, оваа фотографка го објасни премногу емотивно што може да се види на фотографиите.

buy premarin usa

grafico opzione binarie tempo reale – Имав можност да го фотографирам ова раѓање. Добро ги запознав двајцата татковци додека во страв го чекаа раѓањето на синот од сурогат мајка. Тие ја почувствуваа родителската љубов, изјави Линдзи.

Seroquel for sale

binary options strategy И двајцата биле без облека горе бидејќи докажано е дека кожата влијае позитивно на новороденото бебе. Кога овие фотографии Линдзи ги претстави на Фејсбук се собраа илјадници like-ови.

ct option trading

kan man köpa Viagra på apoteket majlo3

best place to buy Priligy no prescription in Cape Coral Florida

buy tastylia И секако, тука за коментар беа и татковците кои изјавија:

تداول الخيارات مليونير أفضل الاستراتيجيات التقنية الثنائية ليوم التداول – Благодариме на сите кои имавте време да искоментирате и да ви се допаднат фотографиите. Ова е фантастичен момент во нашиот живот кој ќе остане овековечен засекогаш. Навистина сме пресреќни што имаме дете. Ги почитуваме сите коментари иако не се согласуваме со негативните. Мајло е опкружен со бескрајна љубов и растејќи ќе научи дека постојат различни семејства и треба да го прифатат сите. Мајло е роден за време на светската недела на гордоста. Љубовта нема боја, ни пол ни сексуална ориентација. Таа е безусловна, изјавија Френки Нелсон и Би Џеј Барон.majlo2

Leave a Reply

binary options vs spot forex Your email address will not be published. Required fields are marked *

http://iviti.co.uk/?vera=24option-demo&26d=4e 24option demo *

http://tecnolec-lavages.com/?semkis=groupon-corso-on-line-di-trading-per-opzioni-binarie-anyoptions groupon corso on line di trading per opzioni binarie anyoptions *

online silver trading

buy cheap Seroquel online

trader binary