Home » Видео (page 4)

Видео

Дарко Илиевски има нов спот!

http://traffic-dealer.de/?kruwa=binäre-optionen-lukrativ binäre optionen lukrativ Comments Off on Дарко Илиевски има нов спот!

Darko_Ilievski_iLike_mk_2

nowości finansowe opcje binarne opinie Дарко Илиевски по подолга пауза повторно снимаше спот. Спотот се снимаше на повеќе локации во студио и Хотел Милениум во Охрид. За организација на самиот видео запис беа вклучени голем број статисти, професионални танчери од школата на балетско студио „БАХ“, моделот Наташа Неделковска, голем број сценографски и костимографски реквизити. Видео записот е во реализација на креативниот тим Владимир Ивановски – Дади и Горан Костадинов во продукција ...

Read More »

Maдона со солзи пееше за Париз!

binäre optionen roboter erfahrungen Comments Off on Maдона со солзи пееше за Париз!

01

bfc forex careers – Тука сум на сцената да ве забавувам додека луѓе плачат за загубата на нивните најглиски. Никогаш нема да дозволиме да не замолчат, изјави Мадона на својот концерто во Стокхолм по што со солзи во очите ја изведе својата песна “Like a Prayer”. Трогателниот говор на Мадона се должеше на нападот што се случи во Париз и невино загинатите жртви. ...

Read More »

Хитот на денот: Мис Македонија во Тајланд!

binaire opties bonus Comments Off on Хитот на денот: Мис Македонија во Тајланд!

15

buy tastylia oral strips online no prescription' Ова е видеото кое денес е хит. Македонската претставничка на изборот за Мис во Талјанд се претстави на еден посебен начин. Дунавка Трифуновска, како што го насловија и видеото, направи catwalk (ако ја преведеме фразата ќе се изгуби значењето) и патриотски извика!

Read More »

Кина “лечи” хомосексуалност со електро шокови!?

Köpa Viagra Ludvika Comments Off on Кина “лечи” хомосексуалност со електро шокови!?

Two men kissing, close-up, profile (B&W sepia tone)

opcje binarne nawigator Иако во Кина уште во 2001 година се укина хомосексуалноста како болест од сите извори на информации и луѓето со истополова ориентација се подобро прифатени, сепак претрпуваат многу притисоци. Деновиве на интернет голема тема на коментирање е кинеската “терапија” против хомосексуалност која се состои од хемиска терапија, хипноза и електрошокови. – После секој електро шок пациентот се дистанцира од своите ...

Read More »

Ја натпеа и Адел а ја пее нејзината “Hello”

purchase Seroquel online Comments Off on Ја натпеа и Адел а ја пее нејзината “Hello”

a-student-just-made-the-best-cover-of-adeles-hell-2-22399-1446878173-0_big

وسطاء الخيارات الثنائية في كندا Корејска средношколка направи cover верзија на моментално најслушаната песна “Hello” на Адел и предизвика големо внимание. Има и зошто… Слушајте внимателно, посебно од делот 2:25. Феноменално! Сигурно и Адел се воодушевува на вака отпеаната песна.

Read More »

Скејтборд за татко и син!

köp Viagra 120 mg Comments Off on Скејтборд за татко и син!

бабѕ

Seroquel overnight cod Беше прашање на време кога ќе се погрижат татковците толку многу за децата во денешно време на трка за заработка и одржување на семејството, но овој татко е одличен пример дека дететео може да го вклучите и во вашата омилена активност, возење скејтборд. Ентер Квини е европски дизајнер кој ја спои детската количка со скејтбордот и се доби вистинско задоволство ...

Read More »

Аладин во Њуjорк

binäre optionen marktführer Comments Off on Аладин во Њуjорк

FakeAlladan628

youtube demo opzioni binarie Има милион начини да бидете креативни и да ги поттикнете другите околу вас дека и невозможното може да стане реалност. Така во следното видео може да го видите Аладин со волшебниот килим, оној за кого сме читале, гледале цртани и ни раскажувале. Е сега, разликата е што овој Аладин успешно го маскирал својот скејтборд и предизвика многу позитивни реакции од ...

Read More »

Секс пози за мал пенис

how to buy Priligy in Laredo Texas Comments Off on Секс пози за мал пенис

Free-shipping-nylon-low-waist-men-s-briefs-mens-underwear-style-cheap-men-underwear

trading 1 opzione binari Големината на пенисот е важна, да не се лажеме. Барем во психичката размисла а и во денешно време на мерење на работите кој е повеќе, кој помалку. Велат дека само добра техника е доволна за и со мал пенис да имате одличен секс. Следново видео покажува неколку пози во кои вашиот пенис сигурно би се користел исто како да е ...

Read More »

Каде им е неудобно на девојките и момците кога ги допирате?

Comments Off on Каде им е неудобно на девојките и момците кога ги допирате?

Feathermassagefull

Пипни ме тук, и тук, и тук… Ако оваа песна не ви е омилена, а сепак сте љубители на допирот тогаш ова е текст за вас. Или пак ако не се сметате себеси за личност која сака допири, тогаш оваа студија пак ќе ви се допадне. Покажува истражување за тоа каде луѓето се чувствуваат удобно или не да бидат допрени. ...

Read More »

“Hello” на Адел ги надмина сите рекорди!

adele-hello-vid-still-2015-billboard-650-d

Eдноставно може да ја нема на музичката сцена ама кога ќе се појави, макар и со еден сингл, Адел ги руши сите рекорди. Девојката која се искачи на врвот на музичките листи пред неколку години и потоа се повлече поради мајчинството сега направи револуционерен камбек. За само еден ден таа го сруши рекордот на гледаност на нејзиното видео за песната ...

Read More »