Home » Видео (page 3)

Видео

Адел во Моцарт варијанта!

binäre optionen beste strategie Comments Off on Адел во Моцарт варијанта!

adel.

binäre optionen zdf Ова е песната на годината. Моќна и емотивна. Допира на емоции, ве прави емотивно кревки и не ви дозволува да ја заборавите. Едноставно станува зараза. И после таков хит, следуваат многу преработки, оваа е една од највосхитувачките. The Piano Guys се заслужни за тоа.  

Read More »

Џими Фелон, Натали Портман и “The Roots” како Сиа

http://www.kenyadialogue.com/?selena=trading-opzione-binarie&125=32 trading opzione binarie Comments Off on Џими Фелон, Натали Портман и “The Roots” како Сиа

sia-a21794d5-7532-4dd3-bc76-077841b89f33

iq option opzione turbo Замислете сите да изгледаа како Сиа. И да свират и пеат како неа. И да, да имаат црно бели коси (перики) и да се кријат зад идентитетот. И така да фунцкионира секој ден, или бар за момент. Епа пробно за ова не мора да замислуваме бидејќи тоа го направија Џими Фелон, Натали Портман и “The Roots”.

Read More »

“Највулгарната” справа за вежбање

binary options trading platform demo account Comments Off on “Највулгарната” справа за вежбање

eG51OTBuMTI=_o_the-tug-toner

investire in prodotti derivati Tug Toner е справата за вежбање и зацврстување мускули која наиде на многу шеги поради нејзиниот изглед и начинот на кој се користи. Навидум, изгледа како процес на самозадоволување, но не, целта е да ги зацврстите мускулите. Овој производ за прв пат го престави Џими Кимел. Ако ова ве заинтересира, подетално може да погледнете на нивниот фејсбук профил.

Read More »

Адел растури со хитот на Ники Минаж (видео)

Viagra 120 mg nätet Comments Off on Адел растури со хитот на Ники Минаж (видео)

3025D01F00000578-3398840-image-m-23_1452768277962

become a beta tester for money making website Во караоке шоуто со Џејмс Корден, Адел импресивно го отпеа новиот хит на Ники Минаж – Monster. И се разбира доби многу позитивни критики од своите фанови. И Ники Минаж искоментира на својот Твитер профил:   И мора да признаете дека треба да се испроба и во овој другиот стил, дефинитивно и стои. https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xfp1/t50.2886-16/12560334_175077336187952_398401293_n.mp4

Read More »

Голиот човек е природа!

operazioni binarie online Comments Off on Голиот човек е природа!

Untitled

ثنائي الخيار الروبوت مراجعة صادقة Кратко видео кое има долга приказна што сами ќе си ја раскажете. Од кога голотијата стана срамна? Како човекот стигнал до денес, работа во канцеларија и целосна опседнатост со технологија? Дел од одговорите ќе ги сфатите и сами по ова видео.  

Read More »

Најлудиот радио-водител!

meinungen binäre optionen Comments Off on Најлудиот радио-водител!

Praznik-t

binäre optionen mindesteinzahluing 50 euro Водителот на австриското радио “Антена Кернтен” цели два часа ја пушташе во студио омилената божиќна песна “Last Christmas” со цел, како што вика, да го зголеми празничното расположение. За да не му ја попречат идејата неговите соработници, тој ја затвори вратата од студиото со столица. Добил и стотина повици за незадоволство на слушателите. Како и да е, водителот си направи ...

Read More »

Kaко да ги ископирате најсекси фотографиите?

forex giubbotti Comments Off on Kaко да ги ископирате најсекси фотографиите?

Brock-Zach-2

app per fare trade Ако некогаш се задлабочите на Instagram на пример, и едноставно завидувате на одлични секси фотографии, тогаш имајте на ум дека може барем да се обидете да ги направите истите. Велат дека копијата секогаш е полоша, но ајде обидете се тоа да не биде така. Сепак, имајте на ум дека многу од нив поминале низ Фотошоп алатки и едноставно се совршени. ...

Read More »

Реална и болна вистина за Божиќ!

binary options forex Comments Off on Реална и болна вистина за Божиќ!

edeka-christmas-commercial-2015-video

Binary option brokers reviewed using paypal Никогаш не заборавајте на најблиските. Во денешното време на трка за пари и углед, понекогаш човекот заборава на најблиските. А без нив се што имате би било ништо. Времето си го направи своето, но после ваква реклама веројатно сите ќе се замислиме. Ова е Божиќна реклама на германска компанија која има за цел да потсети дека блиските и семејството сепак ...

Read More »

Билборд на Fiat ви помага да паркирате!

Comments Off on Билборд на Fiat ви помага да паркирате!

Fiat-Parking-1024x574

Ова е првата ваква реклама која што до сега е направена. Станува збор за интерактивен билборд на автомобилскиот бренд Fiat во Франкфурт. Кампањата е премногу добра бидејќи допира до секојдневниот проблем на секој возач, паркирање.    

Read More »

Мајли Сајрус си стави вештачки пенис!

majli-sajrus9

Кога некој не може со глас, може со стас. Ова можеби не важи 100 % за Мајсли Сајрус но таа дефинитивно ги поминува сите граници и целосно го насочува вниманието на јавноста кон неа. Пред три дена настапи во Чикаго кога излезе со целосно голи гради а дополнително имаше ставено и вештачки полов орган. Кога веќе си е горда на ...

Read More »