Home » Видео (page 20)

Видео

10 луди пародии на трејлерот од “50 нијанси сиво”

opcje binarne rozliczanie Comments Off on 10 луди пародии на трејлерот од “50 нијанси сиво”

love-50-shades-of-gray-starring-steve-buscemi-hilarious-parody

365trading meinungen Да не се лажеме, трејлерот за филмот “50 нијанси сиво” е најгледан. Има собрано повеќе од 62 милиони прегледи. Само првата недела од објавувањето имаше повеќе од 36 милиони. И се разбира, клипот инспирира повеќе брилијантни пародии (во кои сепак не е вклучен Џејми Дорнан). Еве ги оние кои успеавме да ги пронајдеме, ако има нешто плус – пишете ни ...

Read More »

Од рерната на Шекил О’Нил

stock pair Comments Off on Од рерната на Шекил О’Нил

shaqeasybake

opzioni binarie broker con pochi soldi Сепак има нешто чудно кога ќе видите дека човек од 2.16 метри висина готви во многу мала рерна. Професионалниот кошаркар Шекил О’Нил ги покажува неговите омилени рецепти. Видеото е направено пред се за забава но со една многу поголема цел која индиректно треба да се постигне, како потсетник да донирате на оние кои немаат многу услови за живот. Одличен пример за ...

Read More »

Како е да ги пробаш познатите филмски бакнежи?

iqoption prelievo Comments Off on Како е да ги пробаш познатите филмски бакнежи?

Spiderman-Kiss-famous-kisses-869756_600_401

hyip forum opcje binarne Многумина посакале филмски бакнеж, овие парови се одлучија да ги пробаат. Вупно 4 сочни бакнежи од филмовите “From here to eternity”, “Spider-man”, “The Notebook”, “Lady and The Tramp”, по еден за секој пар. Одлична идеја која може да ја испробате, да знаете како е вистинското чувство на секој филмски бакнеж.

Read More »

Овие мајки сметаат дека нема доволно голотија во “50 нијанси сиво”

estrategia simple para opciones binarias Comments Off on Овие мајки сметаат дека нема доволно голотија во “50 нијанси сиво”

jamie-dornan-50-shades-of-grey (1)

hormona del hombre Верувале или не, некој сеуште смета дека во филмот “50 нијанси сиво” нема доволно голотија. И покрај сите коментари и популарност за гледање филмот пред се поради експлицитните секс сцени, сепак одредени мајки сметаат дека нема еднаквост во соголувањето во филмот. И според нив тие сцени не се воопшто “хард кор”. – За време на целата секс сцена тој на ...

Read More »

Колку често треба да се тушираме?

top benry tareding markiting in ita Comments Off on Колку често треба да се тушираме?

hg_raindance-select-300-overhead-shower-woman-showering_730x411

forex grafikleri okuma Докторите се согласуваат дека доколку имате интензивно работно темпо, живеете во жешка околина и сл. услови, нема исклучок за често туширање. Ако нешто ве поти тогаш и медицински се препорачува туширање во текот на денот. Но не смее да претерате бидејќи сепак ќе постигнете спротивен ефект. Сапуните и геловите за туширање се направени за да ја отстранат маснотијата од кожата. ...

Read More »

Кили со видео порака од Еквадор: Студенти, прегазете ги!

forex video Comments Off on Кили со видео порака од Еквадор: Студенти, прегазете ги!

kili

binäre options tools – Постојано мислам на вас. Вие треба да се вратите на свое место, вистината да ја вратите на свое место. Ова е дел од пораката која актерот Кили Поп Христов ја пренесува во неговото видео снимено од Еквадор. Со голема емоција и искреност Кили ги поддржува студентите во нивната намера со која и се спротиставуваат на моменталната ситуација за образованието ...

Read More »

Неповторлив настап на Бијонсе во чест на Стиви Вондер!

q opzioni binarie grafici in tempo reale Comments Off on Неповторлив настап на Бијонсе во чест на Стиви Вондер!

Stevie Wonder: Songs In The Key Of Life - An All-Star GRAMMY Salute - Show

broker online opzioni binarie По настапот на Бијонсе на Греми наградите, каде воодушеви повторно со својата изведба, за само 2 дена учествуваше на вечерта посветена на Стиви Вондер. Снимката за прв пат се појави понеделникот и Бијонсе има настап од цели 9 мин. изведувајќи ги “Fingertips” “Master Blaster (Jammin’)” и “Higher Ground”. Највлијателните странски медиуми го оценија нејзиниот настап како нешто повеќе од феноменално. Уживајте и ...

Read More »

Што се прави пред секс?

where to buy metformin Comments Off on Што се прави пред секс?

couplehavingsex

abc binaire opties Нема посебна тајна за подготовка за секс, ама има “ритуал”. Или не? Странскиот сајт Buzfeed направи две интересни видеа чија цел е да покажат што прават женските а што машките пред сексуалниот чин. Да не прераскажуваме, најдобро е да се види.

Read More »

Како фудбалерот Нејмар го прослави Св.Валентајн?

Comments Off on Како фудбалерот Нејмар го прослави Св.Валентајн?

neymar-brazil-wallpaper-confederations-cup-2013

Бидејќи во моментов ѕвездата на Барселона нема девојка, тој одлучи да сподели едно видео со фановите. Видеото го посветува на вкупно 12 негови љубовници и фрла по една ружа за нив. Малку неромантично сепак, ама секој со свој стил, нели!?

Read More »

Што прават девојките во тајност?

barbara palvin beauty full hd wallpaper

Познато е дека девојките имаат многу тајни (или барем така се мисли), но некои работи едноставно не може никогаш да ги дознаеме а секој ден ги практикуваат. Во ова видео се снимени токму тие, па девојки сите тајни потези се веќе откриени. Погледнете и проверете дали е вистина!

Read More »