Home » Видео

Видео

Лејди Гага влезе во историјата на Супер Боул

How to get money fast without a job league of legends Comments Off on Лејди Гага влезе во историјата на Супер Боул

unnamed (9)

http://thegobblersknob.com/?savikshyster=opciones-binarias-en-internet&fc4=66 opciones binarias en internet Лејди Гага вчера вечер настапи на полувремето на Супер Боул во Тексас, и преку своите хитови им посвети суптилна порака на политичарите. Пред својот настап пејачката изјавила дека нејзиниот настап ќе биде во духот на еднаквоста, љубовта и сочувството за земјата што ја сака, а изборот на песната со која таа го отвори шоуто го потврди само тоа. Настапот го ...

Read More »

Како да направите украсна новогодишна салфетка? (видео)

opzioni binarie e fisco Comments Off on Како да направите украсна новогодишна салфетка? (видео)

unnamed-18

binära optioner charts Дали сте љубители на новогодинешните и божиќни празници? Или можеби оваа година сакате да им приредите на вашите најблиски изненадување за вечера? Знаеме дека сите премногу време и работа одвојуваме за тоа што и како ќе има спремено за јадење. Но, не занемарувајте ги и оние ситни детали кои треба да се дел од оваа новогодишна трпеза. Сеако тука се ...

Read More »

Метеор над Сибир ја претвори ноќта во ден

http://www.hopeforthewearymom.com/?strazu=strategia-opzioni-binarie-giornaliere&65e=f9 strategia opzioni binarie giornaliere Comments Off on Метеор над Сибир ја претвори ноќта во ден

meteor

libri on line gratuiti sul trading Жителите на областа Каказија во југозападниот дел на Сибир беа сведоци на голема огнена експлозија во небото што за мигја претвори ноќта во ден. Некои дури и успеа да го доловат моментот со својата камера. Прво не разбирав што се случува. Сето тоа се случи нагло и некако одеднаш.. Ги свртевме погледите кон планината која е во близина и видов ...

Read More »

Како паѓаше обилен снег на Хаваи?

aaa binary options mt4 indicator download Comments Off on Како паѓаше обилен снег на Хаваи?

hawaii-snow-2009-1-7-10-35-0

För Viagra online utan recept Обилен снег ја покри тропската американска држава Хаваи, кој во последните дена во некои области достигна и 90 сантиметри. Метеоролозите велат дека тоа не е необично што има снег во Хаваи, но е ретка појава да толкава количина падне на толку мала надморска височина. Снег има најмногу на највисоките врвови на Хаваи, Мауна Кеа и Мауна Лоа. Други делови на ...

Read More »

Најдена кобра од 2.5 метри во WC шоља!

binary options payouts Comments Off on Најдена кобра од 2.5 метри во WC шоља!

unnamed-12

Tastylia (Tadalafil) Purchase 20 MG Во една станбена зграда во Преторија (Јужна Африка) најдена е кобра долга 2,5 метри. Откако еден од жителите ја забележал опасната змија го повикал Бери Гриншилдс кој е специјализиран во фаќање змии. Гриншилдс се обидел да ја извади змијата од тоалетната шоља, но во тоа не успеал. Потстанарот Антон Мејер, кој го снимил неуспешниот обид, вели дека не знае каде ...

Read More »

Крокодил нападна љубовен пар во базен

forex trading charts live Comments Off on Крокодил нападна љубовен пар во базен

krokodil

where did you buy Priligy in Charlotte North Carolina Погледнете како изгледа кога вашето ноќно капење во приватен базен ќе биде прекинато од еден случаен минувач како што е во случајов крокодилот. Имено, на снимката која е поставена на Јутјуб каналот во петокот вечерта се гледа како на еден пар кои се релаксираат во приватен хотелски базен во Зимбабве им налетува помал крокодил кој е сепак доволен да ве ...

Read More »

Капење во 270кг. Нутела (видео)

handla binära optioner flashback Comments Off on Капење во 270кг. Нутела (видео)

maxresdefault

conto paypal per opzioni binarie Сигурно сте уживале во полна када вода со морска сол, егзотичен мирис и музика за опуштање. Како на филм. А сте помислиле како би било водата да ја замените со Нутела крем? Во следното виде, храброто момче се одлучи да го реализира овој предизвик. Капење во 270 kg. Нутела. Звучи неверојатно, но реално е!  

Read More »

Доаѓа Жената чудо! (видео)

köp Viagra på nätet Kiruna Comments Off on Доаѓа Жената чудо! (видео)

images

لا تعمل باللمس وسطاء الخيارات الثنائية Wonder Woman или Жената Чудо е претстојниот американски суперхерој филм врз основа на карактерот на DC Comics со истото име, дистрибуирани од Ворнер Брос. Таа е наменета да биде четвртото продолжение од ДС универзумот, веднаш по она на Бетмен против Супермен. Филмот е во режија на Пети Џенкинс, напишана од страна на Алан Хејберг и Џеф Џонс, по исто именатата приказна на Хајнберг и ...

Read More »

Басистот на Ред Хот Чили Пеперс учи горила да свири!

Comments Off on Басистот на Ред Хот Чили Пеперс учи горила да свири!

flea-michael-balzary-photo-terry-richardson-august-27th-2011-red-hot-chili-peppers-im-with-you-era-image-05

Мајкл Фли или повеќе познат како басистот на Ред Хот Чили Пеперс деновие е актуелен со видеото поставено на јутјубк каде може да се види неговата дружба со познатата горила Коко во Калифорнија. Дали ќе успее да ја научи, прашање е на желба и можности  

Read More »

Породување во природа – најхрабра одлука на оваа мајка!

116970_porodjaj_630x0

Оваа снимка има над 54 милиони прегледи. Кога ќе видите за што е, ќе сфатите зошто е толку пати прегледана. Оваа мајка, духовен водач, одлучила да се породи без било каква лекарска помош во природа и опкружение на нејзиното семејство. И нејзиното породување во целост е снимени и објавено. Ако се сметате за храбри, помислете на оваа мајчинска одлука! Oва ...

Read More »