Home » Вести » Бен Афлек како Бетмен – првата фотографија од ова изненадување!
Batman

Бен Афлек како Бетмен – првата фотографија од ова изненадување!

binär optioner demokonto Кој се крие зад маската на новиот Бетмен? Режисерот Зак Снајдер на твитер постави фотографија од Бен Афлек во улогата на Бетмен, заедно со уште една црно=бела фотографија од “бетмобилот”. Делува застрашувачки, или пак не?

opcje binarne podatki

investire in borsa da casa BniH90vCAAAMPWJ

KÃÃÃ

opzioni binarie iq option  

binäre optionen aktienboard