Home » Вести » Apple се засрами од Dr. Dre (видео)
dr dre 050410

Apple се засрами од Dr. Dre (видео)

bin?¤re optionen broker mit startguthaben Во кратко видео постирано од актерот Тирис Гибсон на неговиот Фејсбук профил, Dr. Dre се нарече себеси “првиот билионер во хип-хопот, токму тука од “West Coast”, откако Apple за 3.2 билиони долари ги откупи слушалките Dr. Dre Beats.

goedkoop binaire opties

easy binary options technology inc Ова беше супер момент на Apple со оглед на тоа што има развиено одличен аудио хардвер како и свој сопствен стриминг центар, iTunes Rado. Но, сега Dr.Dre објави видео од кое Apple се засрами бидејќи не е сеедно за нивниот имиџ. Ова е уште една причина Apple да размисли со кого направил соработка.

london binary option best site

video opzioni binarie beats

binary options 60 second trading strategy

binära optioner forum  

köp Viagra på nätet Kristianstad

binäre optionen broker ohne mindesteinzahlung Во 84та секунда од објавеното видео Dre користи сериозно експлицитни зборови што се однесува на соработката со Apple. Што ќе одлули Apple и како ќе помине ова останува да видиме. Срамно за една ваква компанија… и тоа не по нивна вина!

manual opciones financieras [niceyoutubelite id=”guMFKBXp544″]

Leave a Reply

opcje binarne jak zarobic Your email address will not be published. Required fields are marked *

faccio trading *

opcje binarne poradniki *

auto binary ea

opciones binarias en directo opiniones

operazioni binarie truffa o realtà