Кој ќе ги придружува Eye Cue на Евровизија?

Како што е веќе познато, претставници на нашата земја на овогодинешниот супер популарен музички настан Евровизија кој ќе се одржи во Лисабон, е поп бендот Eye Cue со песната “Lost and Found” за која недоамна беше снимен и одличен видео запис.

На сцената, заедно со нив како придружни вокали ќе ги видиме и младите и талентирани Антониа Гиговска, Дина Јашари и Валери Димовска.

Со среќа!

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here