Викторија Лоба со нов спот

Неодамна снимениот спот на македонската поп пејачка Викторија Лоба е најава за нејзиниот нов албум, кој се очекува да излезе на 30ти мај годинава.

Песната “Херој” е дело на Роберт Билбилов и истата е во малку поинаков стил од оној на кој сме навикнати да ја гледаме Лоба.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here