AFTERWORK во Play All Day: It’s time for Aperitivo, Perfect Italian Style!

Време е за…Аperitivo PLAY Time.

PLAY ALL DAY, ул. Македонија, и овој петок Ве кани на добро познатото APERITIVO од 16 до 22 часот кое Ви овозможува да уживате во вкусна закуска и попладневен пијалок. Бидете точни, резервирајте си ја вашата маса на време и дојдете со празен стомак…

За музичко intermezzo се задолжени “ConTruDj” триото кое ќе Ве натера да танцувате на најдобрите “Latino House & Funky” нумери… За забавата да биде уште поголема “Аperitivo” пијалоците на промотивни цени.

Резервации на тел.
072/311 077
02/3222 091

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here