ТРОПИКО во ВИП Арената во Скопје

На 28ми април со почеток во 21 часот во ВИП Арената во Скопје, Македонската публика ќе има можност да ужива и да се забавува со најголемите хитови на ТРОПИКО. Покрај последниот сингл “Haluciniram” кој ја одбележа претходната година, ТРОПИКО ќе ја потсетат публиката и на своите стари хитови “Misliću na tebe”, “Sve moje zore”, “Zauvek tvoj”, “Paranoja”

Влезниците можете да ги најдете преку продажната мрежа на КупиКартиЗаСе.

 

 

 

 

 

 

*Количините на влезници во предпродажба се ограничени и по распродавање на истите цените ќе бидат повисоки.

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here