Home » 2016 » август

Monthly Archives: август 2016

Како се станува ѕвезда на 4 месечна возраст?

kan man köpa Viagra i danmark Comments Off on Како се станува ѕвезда на 4 месечна возраст?

sleeping-baby-cosplay-joey-marie-laura-izumikawa-choi-38-57be926f04f80__700

Easy online stock trading training Времето додека бебето спие за мајката е најдрагоцено. Тогаш целосно може да се посвети на својата креатива и да ужива во моментот. Лаура Изумикава е мајка која обожава да го облекува детето додека спие и да креира необични композиции. Премногу идеи и ситуации во кои се најде 4 годишната ќеркичка Џој Мари. Проверете ги нејзините омилени фотки.  

Read More »

Пола милион продадени купони на Grouper.mk!

Canadian online stock trading hong kong Comments Off on Пола милион продадени купони на Grouper.mk!

5godini-grouper-proslava-timska

binäre optionen take profit Првиот македонски сајт за групни попусти, Grouper.mk, кој започна со работа во 2011 година, со објавени над 15.000 зделки за над 110.000 корисници од страна на 2000 соработници, денес оствари пола милион продадени  купони. ” Беше вистински предизвик да се започне онлајн бизнис во 2011 година кога помалку од 1% од населението купуваше онлајн. Можеби е едноставно да се искористат можностите, но да се ...

Read More »

Се роди бебе во водењак!

Tastylia (Tadalafil Oral Strips) Without Prescription Comments Off on Се роди бебе во водењак!

Newborn-Baby-Birth

abc binary options На шпанската страница Céu de Borboleta објавено е видео кое прикажува еден вистински феномен – родено бебе во сеуште не-пукнат водењак. Веројатноста за вакво нешто е 1 пример на родени 80 илјади бебиња. Неродените бебиња растат и се развиваат во оваа “вреќичка” која што е исполнета со амниотичка течност а има заштитна улога. За време на породувањето, водењакот пука но еве ...

Read More »

Дали ја поседувате оваа секс вештина?

Köp billiga Cialis utan recept Comments Off on Дали ја поседувате оваа секс вештина?

Romance-of-romantic-couple-in-bed-room

binäre optionen kraken Може ли да замислите секс без оргазам? Сексот може да биде одличен извор на среќа дури и ако не го постигнете “врвот”. Многумина мислат дека се е во оргазмот, но сите истражувања покажаа дека и без него може да бидете многу задоволни од работата во кревет. А од друга страна, доколку постојано размислувате за тоа може и да предизвика контра ...

Read More »

Басистот на Ред Хот Чили Пеперс учи горила да свири!

binära optioner gratis Comments Off on Басистот на Ред Хот Чили Пеперс учи горила да свири!

flea-michael-balzary-photo-terry-richardson-august-27th-2011-red-hot-chili-peppers-im-with-you-era-image-05

http://www.nc-mentor.com/?deltabank=anyoption-demokonto&8d3=14 anyoption demokonto Мајкл Фли или повеќе познат како басистот на Ред Хот Чили Пеперс деновие е актуелен со видеото поставено на јутјубк каде може да се види неговата дружба со познатата горила Коко во Калифорнија. Дали ќе успее да ја научи, прашање е на желба и можности  

Read More »

Алкохол vs Мамурлак

elenco broker opyionbinarie accreditate consob Comments Off on Алкохол vs Мамурлак

5639af5a-86f0-40bb-aaff-09a50a0a0a64-mamurluk-11-preview

forex bank hyllie öppettider Нема ништо полошо од мамурлак. Се ви се гледа успорено, ве мрзи да станете, главата мислите дека ќе ви пукне и сл. За да знаете што е најдобриот лек за мамурлак прво мора да знаеме што се случува во тој момент во нашиот организам. Кога пиете, мозокот ослободува голема количина на невротрансмитери кои ве прават да се чувствувате добро. Но, ...

Read More »

Зошто да не ја депилирата интимата?

opcje binarne ksiązka Comments Off on Зошто да не ја депилирата интимата?

vagina-koza-zena-noge-skrivanje-ruke-depilacija-foto-profimedia-1441816097-737211

binary option itm Речиси е незамисливо да не сте со депилирана интима. Ова стана секојдневие на секоја девојка, но дали некогаш сте се запрашале колку е тоа здраво? Има две причини поради кои треба да го избегнувате ова: остранувањето на влакната од телото не е природно, посебно не на чувствителни места како што се препоните и интимата бидејќи предизвикува крварење и болка како ...

Read More »

Петок 12.08.2016 – Недела 14.08.2016

Comments Off on Петок 12.08.2016 – Недела 14.08.2016

121314082016

Петок – 12.08.2016 : Central park, Havana, Marakana Сабота – 13.08.2016 : Park caffe, Marakana, Central park Недела – 14.08.2016 : Marakana, Central park

Read More »

И светски познатите „The Prodigy“ ќе донираат помош за Скопје

the-prodigy-4f6281b971542

Светски познатата група „The Prodigy“, која на 14 август ќе настапи во Охрид, на својата Фејсбук страница напиша дека ќе донира за настраданите од поплавите кои во саботата го зафатија Скопје и околината. Членовите на англиската електронска група упатија сочувство до семејствата на жртвите. Срдечна почит за Македонците кои ги изгубија животите и беа погодени од поплавите. Ние ќе донираме во знак на солидарност ...

Read More »