Home » 2015 » јули

Monthly Archives: јули 2015

Кој е вашиот принц?

ما هى iq option Comments Off on Кој е вашиот принц?

real-life-like-disney-princes-illustrations-hot-jirka-vaatainen-51

ts investing opzioni binarie Ако некогаш сте помислиле дека сакате да го имате некој од јунаците на Дизни, тогаш еве како ќе изгледа тој ваш принц. Јирка Ватинен е фински уметник и дизајнер во Мелбурн кој го даде одговорот на ова прашање со серија реалистични илустрации. Па кој е вашиот принц? И дали сеуште го чекате на бел коњ? Аладин Принц Ерик,”Малата сирена” Принц ...

Read More »

Ги посети истите места како дедо му и баба му!

Tastylia Buy 20 MG Comments Off on Ги посети истите места како дедо му и баба му!

lifebuzz-34fa23c5e9b8f9e2f736efe87d97a4f2-limit_2000

الخيارات الثنائية وسطاء كندا Кристијано Кароло е фотограф и патник со уникатна цел во животот. И пред се е авантурист. Тој одлучи да ги посети истите места кои веќе во младоста ги виделе неговите баба и дедо и да ја направи истата фотогафија која ја имаат и тие. И замислете, сите места постојат и се речиси исти како и што биле години наназад. Проектот го ...

Read More »

Не го допирајте задникот на партнерот во кревет!

buy cytotec misoprostol in Beaumont Texas Comments Off on Не го допирајте задникот на партнерот во кревет!

Young adult couple in bedroom

binary optionen live stream Сексуалните игри може или да ја зацврстат вашата врска или пак да ја нарушат. Дури и да иницираат непотребни дискусии и коментари. Иако се смета дека машките се тие кои што сакаат да испробаат се, сепак овие работи не ги практикувајте со вашиот партнер. 1. Лажни звуци Тоа што машките гледаат многу порно филмови, не значи дека треба да бидете ...

Read More »

Кино Милениум – Петок 31.07.2015 (Добитници)

iq option carica documenti Comments Off on Кино Милениум – Петок 31.07.2015 (Добитници)

Kino milenium02

ez trader opinioni Добитници на влезници за “Кино Милениум”, за ден, 31.07.2015 се: 1. Катерина Христјук – 2 гратиси – 20:00 – “Невозможна мисија: Одметници (Mission: Impossible – Rogue Nation)” 2. Кристијан Костов – 2 гратиси – 22:00 – “Пиксели (Pixels)”   Секој добитник добива по 2 гратис влезници. ПОДИГНУВАЊЕТО на гратис влезниците е пред почетокот на филмот, на билетарницата на Кино Милениум, со документ за лична идентификација. ...

Read More »

Фифи ја отвори геј парадата во Стокхолм

http://actioncooling.com/?kiko=bin%C3%A4re-optionen-geld-verdienen&61b=bd binäre optionen geld verdienen Comments Off on Фифи ја отвори геј парадата во Стокхолм

1907534_10206178914786061_8115252472589310471_n

opzioni binarie 60 calendario Извесно време живее во Шведска, а веќе има остварено контакти и трансродовата пејачка Фифи од Скопје ја отвори геј парадата во Стокхолм со песната “Beautiful” од Кристина Агилера. За сето тоа да звучи уште помоќно, се придружи и госпел хор. Фифи ја искористи приликата да ја сподели својата приказна пред присутните и со тоа да ги охрабри во истрајноста на ...

Read More »

Девојки за прв пат ставија ботокс и тоа пред камери!

binäre optionen steuern Comments Off on Девојки за прв пат ставија ботокс и тоа пред камери!

lips

http://www.nc-mentor.com/?deltabank=bin%C3%A4re-optionen-strategien-forum&8bf=2c binäre optionen strategien forum Многу луѓе се би направиле за подобар изглед. Дури и би се снимале кога ќе си ги полнат усните. Ако не сте имуни на игли тогаш не мора да гледате, но од друга страна пак сигурно ќе ве интересира како се става ботокс во усни. И да, потоа имате усни ала Анџелина Џоли. Или, да бидеме реални, малку повеќе вештачки. ...

Read More »

Го прошета Киргистан на коњ за 6 месеци!

billig Sildenafil Citrate danmark Comments Off on Го прошета Киргистан на коњ за 6 месеци!

I-crossed-Kyrgyzstan-with-two-horses-for-6-weeks4__880

http://flegis.si/?wter=trucchi-per-trading-binario&d18=ff trucchi per trading binario Захариз е авантурист и филмски работник од Куала Лумпер Малезија. Тој само што ги заврши шесте недели патување низ Киргистан и тоа со двата негови коња. Поминувал преку дивите планини на Исикул и Наринскиот регион. Паднал два пати од коњ, во длабока река. Патувањето било забавно но и истоштувачки. Повеќето од времето спиел во неговиот шатор во планините, на сосема ...

Read More »

Што се крие позади “секс за една ноќ”?

option 24 demo account Comments Off on Што се крие позади “секс за една ноќ”?

casual-sex-6

autopzionibinarie demo Сексот за една вечер не е некоја посебна работа, но дали сте сигурни дали ќе може да се носите со емоциите по оваа вечер. Машка и женска перцепција Машките и женските имаат поразлични емоции. Помалку девојки може да имаат секс без емоции, за оние кои тоа не го можат секогаш постои опасност да остане како емотивно нарушување. И да, пред ...

Read More »

Есенски баскет бизнис турнир во Скопје – пријави се!

Comments Off on Есенски баскет бизнис турнир во Скопје – пријави се!

splosna-kos_zoga_30

Кој вели дека баскетот е само игра за во двор со друштво или пак професионално на терен. Општина Карпош организира есенски бизнис баскет турнир па сите граѓани и вработени во фирми од Скопје кои се заинтересирани може да се пријават. Ограничувања нема, право на учество имаат сите бизнис компании, државни или приватни. Ќе се игра двократно, во есенскиот и во пролетниот ...

Read More »

Како се раствора таблета во вселената?

red_epic_dragon_4k_camera_virts_antacid_bubble

Дали сте помислиле како е да растворите шумлива таблета во вода во бестежински простор? Ова што ќе го видите е многу забавно. НАСА објави видео со американскиот астронаут кој го прави овој потфат. Одговорот го имате тука!

Read More »