Home » 2015 » јуни

Monthly Archives: јуни 2015

Девојките со микро бикини на плажа- повеќе од секси!

Who can buy shares in a private limited company Comments Off on Девојките со микро бикини на плажа- повеќе од секси!

Heather Shanholtz tiny bikini1345206376

cosa sono ke opereziini binarie Секој сака бикини, ама вакви микро може и да ве полудат. Додека кај нас сеуште девојките се срамат да се соблечат на плажа, топлес е табу тема, задникот никако не смее да ѕирка, во светот девојките се плажираат речиси голи. Микро бикини е најновиот тренд кој се повеќе девојки го носат. А во видеото кое следува е прикажана фото сесијата ...

Read More »

Како да ја изберете добрата лубеница?

ez treader Comments Off on Како да ја изберете добрата лубеница?

5427691534_d2eeab1207_o

forex guadagni reali Купувањето лубеница бара најмногу знаење. Не за друго, за да не јадете лубеница која ќе биде незрела и без никаков вкус. Откријте ги тајните како да ја препознаете вистинската за вас. И да се сладите од вкусот и сочната внатрешност…

Read More »

Вежбање против целулит а не диети!

etoro opcje binarne Comments Off on Вежбање против целулит а не диети!

exercise

forex piyasası spk Се верува дека целулитот е поврзан со прекумерната тежина, но науката вели поинаку. Целулитот зависи од гените а доказ за тоа е кај слабите жени. А бидејќи постојано се потенцира дека синдромот на “кожа како портокал” е поврзан со дебелината, многу жени (а се повеќе и мажи) се одлучуваатза диети. – Најголем проблем со диетите е дека телото се учи ...

Read More »

Видео игра од која ќе ослабете иако седите!

tassazione opzioni binarie Comments Off on Видео игра од која ќе ослабете иако седите!

gamer

anyoption test Помалку килограми со седење на фотелја и играње игри? Звучи чудно, но еден пар британски психолози тврдат дека доше до видео игра која го тренира вашиот мозок да ја избегнете или намалите дебелината и нездравата храна. Во играта, се бара од учесниците да избегнуваат притискање на фотографиите со нездрава храна како колачи, сендвичи додека треба да ги освоите фотографиите со ...

Read More »

И ќелавите жени се жени!

binary options sec Comments Off on И ќелавите жени се жени!

siggaella-1__880

Tastylia, Tadalafil Oral Strip Опаѓањето на косата стана проблем на секој втор човек. Се постресниот живот и начинот на исхрана си го прави своето, но за жал многумина не може да се соочат со оваа реалност и тешко го поднесуваат губењето на косата. “Baldvin” е името на проектот кој храбро сака да ги промени овие стереотипи и да ги охрабри жените кои се соочуваат со ...

Read More »

Дали знаете што всушност е медот?

fare forex in automatico Comments Off on Дали знаете што всушност е медот?

remedii_naturiste_pentru_astm_bronsic

kostenlose handelssignale binäre option Сите го јадеме, премногу е здрав но дали сте помислиле што всушност е медот. И како се добива? Се започнува со собирањето на шеќерите од цветовите со “јазикот”. Пчелите во целосна работна акција. Тоа го складираат во нивните екстра стомаци за складирање. Во меѓувреме таму се меша со ензимите па потоа следува вистинска дополнителна акција… Може да замислите што? Погледнете ...

Read More »

Кимоно за мачки – модно лудило за милениците во Јапонија

test forex strategy free Comments Off on Кимоно за мачки – модно лудило за милениците во Јапонија

cat-kimonos-japan-41

come mettere soldi su un conto per opzioni binarie Ако трендот започнува од Јапонија, тогаш мачките кои ги имате наскоро веќе треба да ги облекувате во народна носија. Замислете ова навистина сериозно да се реализира? Е тоа ќе биде хит… Идејата ни дојде по логика на актуелниот тренд во Јапонија каде мачките ги облекуваат во посебно направени кимоно облеки.   Засега кимоно носат за специјални настани а ова станува ...

Read More »

Tамара Тодевска – невеста за пример!

kan man köpa Viagra i polen Comments Off on Tамара Тодевска – невеста за пример!

tamara.

forex new home sales Денес се зборува за свадбата на Тамара Тодевска која се одржа вчеравечер во ресторанот “Атланта” кој е во сопственост на нејзиниот сопруг, кошаркарот Александар Димитровски – Мачка. А како може да биде на свадбата каде пола од гостите се музички лица? Се разбира многу весело, цел еден концерт. Според фотографиите кои може да се видат, фрчеле селфиња, се пееле песни ...

Read More »

Кино Милениум – Вторник 30.06.2015 (Добитници)

Comments Off on Кино Милениум – Вторник 30.06.2015 (Добитници)

Kino milenium02

Добитници на влезници за “Кино Милениум”, за ден, 30.06.2015 се: 1. Душан Весиќ – 2 гратиси – 20:00 – “Свита (Entourage)” 2. Сашо Јозуноски – 2 гратиси – 22:00 – “Лудиот Макс: Пат на бесот 3Д (Mad Max: Fury Road 3D)”   Секој добитник добива по 2 гратис влезници. ПОДИГНУВАЊЕТО на гратис влезниците е пред почетокот на филмот, на билетарницата на Кино Милениум, со документ за ...

Read More »

Кино Милениум – Понеделник 29.06.2015 (Добитници)

Kino milenium02

Добитници на влезници за “Кино Милениум”, за ден, 29.06.2015 се: 1. Владимир Поповиќ – 2 гратиси – 20:00 – “Свита (Entourage)” 2. Сања Бошковска – 2 гратиси – 22:00 – “Лудиот Макс: Пат на бесот 3Д (Mad Max: Fury Road 3D)”   Секој добитник добива по 2 гратис влезници. ПОДИГНУВАЊЕТО на гратис влезниците е пред почетокот на филмот, на билетарницата на Кино Милениум, со документ за ...

Read More »