Home » 2015 » мај

Monthly Archives: мај 2015

13 селебрити кои имаат вештачка насмевка!

Seroquel buy Comments Off on 13 селебрити кои имаат вештачка насмевка!

Celine-Dion-425x319

opzioni 60 secondi demo Кој вели дека холивудската насмевка е совршена? Откако ќе ти ги средат забите ДА, но претходно далеку од тоа што го гледаме. Ако Викторија Бекам ви изгледа совршена, погледнете каква била пред да ги среди забите. Истото важи и за Селин Дион, Кетрин Зета Џонс, Том Крус и уште многу јавни личности и светски ѕвезди чија слава и пари им ...

Read More »

Интелигентните луѓе имаат едно заедничко нешто: остануваат подоцна во ноќта од тебе!

un metodo sicuro per far trading Comments Off on Интелигентните луѓе имаат едно заедничко нешто: остануваат подоцна во ноќта од тебе!

mazeidea-617x416

zioni binarie senza deposito Според “Psychology Today” интелигентните луѓе се повеќе ноќни “птици” отколку оние со помалку IQ интелегенција. Во студијата направена врз млади американци се покажа дека интелигентните луѓе си одат подоцна во кревет. Спиењето и интелегенцијата се многу пворзани едни со други докажувајќи дека оние кои функционираат под месечината се повеќе интелигентни. Според “Study Magazine” степенот на интелигенција зависи и од времето ...

Read More »

Ангелите на Викторија Сикрет – без фотошоп и шминка!

simple ways to make money Comments Off on Ангелите на Викторија Сикрет – без фотошоп и шминка!

viktorijini-andjeli-plaza

si puГІ fare trading ed essere anche dipendente di una ditta Ангелите на Викторија Сикрет многупати биле критикувани дека промовираат нереална убавина, но од друга страна кога ќе ги видите и без шминка и било каков фотошоп ќе сфатите дека тие всушност истакнуваат една посебна природна убавина а во тоа нема апсолутно ништо лошо.   Напротив, годи на сите читатели и нивни фанови. Додека уживаа на море поставија и неколку фотографии ...

Read More »

Женски одговори за секс прашањата кои машките се срамат да ги постават!

binary option bonus without deposit Comments Off on Женски одговори за секс прашањата кои машките се срамат да ги постават!

6805578-pictures-of-beautiful-women

binaire opties strategieÃÃÂ% Има толку многу прашања за сексуалната возбуда но кој е храбар да ги одговори. За да не се стискаат машките да ги прашаат работите што ги интересираат, Buzzfeed направи едно видео во кое побара одговори од девојките за прашањата кои машките сакаат да ги постават но се срамат а се тема – возбудување. Епа одиме со ред!

Read More »

5 алтернативни мапи на Европа што ќе ви користат

anyoption seriös Comments Off on 5 алтернативни мапи на Европа што ќе ви користат

AKAVIT-1__880

binäre optionen gratis Ракија VS Коњак. Или пак “Дневник” VS “The Sun”. Еден континент многу разлики. За да не бидеме досадни со класичните мапи на Европа, овој пат ви споделуваме неколку нови и алтернативни решенија на европски мапи од кои веднаш ќе видите која земја што пие, каде најдобро се студира, кој весник се чита итн. Па ако не сте по патиштата, сигурно ...

Read More »

Евровизискиот победник Манс: Не сум хомофоб!

introduction paragraph for compare and contrast essay example Comments Off on Евровизискиот победник Манс: Не сум хомофоб!

Eurovision_Mans-Ze_3316197b

indicatore forex dpo Манс Зелмерлов деновиве живее со моментот дека донесе уште една победа на Шведска на Евровизија. Со импресивни 365 поедни тој е целосен победник и како што е редот, по победата се дознаваат уште еден куп детали за самите изведувачи. Викендов во центарот на вниманието на Манс беше снимката каде тој се појавува гол на топка во стилот на Мајли Сајрус. ...

Read More »

Љубовна приказна која ќе ве расплаче!

beställa Viagra online flashback Comments Off on Љубовна приказна која ќе ве расплаче!

2e0dc529-717a-4a19-b11c-6ac6be204f56.format_jpeg.crop_1263x663_0,9.resize_1200x630.format_jpeg.resize_610x.inline_yes

opcje binarne demo exbino Компанијата Плус има за цел да објавува стории кои промовираат позитивни промени во животот на луѓето а со тоа му прават подобро на светот. Романтичарите додека се млади ја бараат соодветната половина со која ќе делат и добро и лошо, заеднички ќе се сакаат но и заедно ќе остарат. Кристи и Тавис се среќни да го имаат тоа. Во ова ...

Read More »

Најчудниот состанок “на слепо” за наоѓање девојка/дечко

Us options trading 2016 standing out in the crowd Comments Off on Најчудниот состанок “на слепо” за наоѓање девојка/дечко

2

olagligt att beställa Viagra på nätet Кога ќе закажете “дејт”, како што популарно веќе и кај нас се нарекува прва средба со потенцијални партнери, љубовници… секогаш се трудите да изгледате што поубаво, средено и привлечно за да го привлечете другиот од спротива. Но дали облеката го прави човекот? Сте помислиле ли како би било да имате еден т.н слеп состанок и тоа со “зентаи” облека? Инаку “зентаи” ...

Read More »

Сурфа и црта – врв од уметник!

Comments Off on Сурфа и црта – врв од уметник!

street-art-murals-women-water-level-sean-yoro-hula-1

Шон Јоро, познат под името Хула, е вистински уметник со еден посебен предизвик. Тој има нацртано неколку женски ликови на ѕид покрај вода, делуваат реалистични како да излегуваат од водата. Ова можеби и нема да ве изненади толку многу бидејќи има премногу добри уметници и тој е само дел од нив, но кога ќе видите во какви услови црта е ...

Read More »

Како оргазмот спасува живот?

o-ORGASM-facebook

Ако редовно имате оргазам тоа со сигурност ќе ви го продолжи животниот век и ќе ве штити од болести. Научниците тврдат дека една ејакулација на цен кај машките го намалува ризикот од добивање на рак за 22 %. Ова е спротивно на теоријата дека честиот оргазам помага за уништување на канцерогени супстанци во организмот. Сега се покажа дека машките кои ...

Read More »