Home » 2015 » април

Monthly Archives: април 2015

5 најжешки тренд машки очила за сонце

obchodování s binárními opcemi zkušenosti Comments Off on 5 најжешки тренд машки очила за сонце

hilfiger_underwear_adv

demokonto binäre optonen Откако во 1900 година за прв пат излегоа очилата за сонце, се до денес се најчест моден акцесоар. Не само што ви ги заштитуваат очите од штетните УВ зраци туку и целосно го комплетираат личниот изглед. Еве какви модели на машки очила се модерни за оваа сезона. Ќе ги именуваме со оригиналните имиња на англиски со цел најлесно да може ...

Read More »

Што знаат научниците за женскиот оргазам?

buy premarin 1.25 Comments Off on Што знаат научниците за женскиот оргазам?

18k1lpwd1xaqgjpg

best online binary options broker На 70 % од жените им е потребна стимулација на клиторисот за да се достигне оргазам. Некои пак може да го достигнат само со голема возбуда. На што се базираат научниците кога е во прашање оваа тема погледнете во видеотo.  

Read More »

Забавни фотографии на татко со новородената ќерка (фото)

http://iviti.co.uk/?vera=opzioni-binarie-con-prorealtime&973=b1 opzioni binarie con prorealtime Comments Off on Забавни фотографии на татко со новородената ќерка (фото)

dad-baby-girl-playful-photography-ania-waluda-michal-zawer-21

zoomtrader george s Двајца родители-фотографи дојдоа до креативна идеја инспирирани од својата ќерка. Направи неколку фотографии но без било каква монтажа. Нивниот “модел” има само 1 месец а се чувствува супер удобно кога се фотографира. А фотографиите се цело богатство, погледнете ги  

Read More »

Најозборуваниот секси спот на Гоца Тржан и Сандра Африка!

binary options dangers Comments Off on Најозборуваниот секси спот на Гоца Тржан и Сандра Африка!

Goca-Trzan-Sandra-Afrika-1-670x447

making money trading binary options Ова е најозборуваниот период на балканските простори. Дуетот на Сандра Африка и Гоца Тржан беше промовиран во емисијата на Огнен Амиџиќ. Судејќи по кадрите, на снимањето било жешко. Погледнете зошто спотот е толку многу зборуван?

Read More »

„Македонско девојче 2″ во продажба во сите поранешни ЈУ држави

köpa Viagra i tyskland Comments Off on „Македонско девојче 2″ во продажба во сите поранешни ЈУ држави

Концерт-на-Каролина-3

binär optionen vergleich Aлбумот „Македонско девојче 2“ кој доби свое регионално издание преку водечката дискографска куќа Dallas Records веќе може да се најде на музичкиот пазар на просторите на сите бивши ЈУ држави. Прв сингл кој што веќе се врти по радиостаниците ширум Балканот е песната „Кој да ми запее“. Како што претходно ве информиравме, Dallas Records – е една од водечките дискографски куќи во регионот ...

Read More »

Бизарен селфи-стик за креирање лажна слика!

opzioni binarie expert advisor Comments Off on Бизарен селфи-стик за креирање лажна слика!

selfie-hand-stick-justin-crowe-aric-snee-2

haldol drug interactions Бизарната селфи-рака е напревена од Џастин Кроу и Арик Сни. Целта е кога ќе правите селфи да изгледа дека некој ви подава рака и имате супер друштво. Се разбира, вие и понатаму ќе останете сами но на фотографија тоа нема да се погледне.   Овој производ е вистински извор за многу коментари на сите социјални мрежи а многумина го “oсудија” ...

Read More »

ЦД-та со Симпсонови заминуваат во историјата!

binary options trading platform demo Comments Off on ЦД-та со Симпсонови заминуваат во историјата!

stage_teaser_620x348

opcje binarne strategie 15 min Пристигна и официјалната потврда дека анимираната американска серијата Симпсонови веќе нема да може да се купи на било какво ЦД. Одговорното лице Ал Џин за Fox изјави дека прекинува производството на оваа серија на ЦД-а.   Според нив нема веќе потреба да постојат испечатени и снимени изданија на серијата па затоа од сега Симсонови единствено ќе може да ги гледате ...

Read More »

Тинејџер состави Рубикова коцка за 5 секунди!

Köp Strattera 18 mg utan recept Comments Off on Тинејџер состави Рубикова коцка за 5 секунди!

rubiks-cube_2630857b

online binary options trading Светската асоцијација за рубикови коцки во неделата го потврди новиот рекорд за најбрзо составување на коцката 3×3 а херојот е Колин Барнс. Тој за само 5.25 секунди успеа да најде решение и да го собори рекордот од 5.55 секунди од 2013 година. Еве и видео доказ! Браво!

Read More »

Кино Милениум – Среда 29.04.2015 (Добитници)

Comments Off on Кино Милениум – Среда 29.04.2015 (Добитници)

Kino milenium02

Добитници на влезници за “Кино Милениум”, за ден, 29.04.2015 се: 1. Кристијан Костов – 2 гратиси – 20:00 – “Медена ноќ (Honey night)” 2. Марија Воданова – 2 гратиси – 22:00 – “Ничие дете (Nicije dete)”   Секој добитник добива по 2 гратис влезници. ПОДИГНУВАЊЕТО на гратис влезниците е пред почетокот на филмот, на билетарницата на Кино Милениум, со документ за лична ...

Read More »

Кино Милениум – Вторник 28.04.2015 (Добитници)

Kino milenium02

Добитници на влезници за “Кино Милениум”, за ден, 28.04.2015 се: 1.  Симона Јовчевска – 2 гратиси – 20:00 – “Медена ноќ (Honey night)” 2. Емилија Кралева – 2 гратиси – 22:00 – “Ничие дете (Nicije dete)”   Секој добитник добива по 2 гратис влезници. ПОДИГНУВАЊЕТО на гратис влезниците е пред почетокот на филмот, на билетарницата на Кино Милениум, со документ ...

Read More »