Home » 2014 » јуни

Monthly Archives: јуни 2014

Момчето кое остана без мајка и го расплака светот поради ова видео!

Get Tastylia (Tadalafil Oral Strips) to buy Leave a comment

459319484_640

out out opzioni binarie Трае премногу кратко но ова видео придонесе за многу солзи на сите кои го погледнаа до сега. Ова мало момче од Ирак остана без неговата мајка. Сега расне сам… [niceyoutubelite id=”dsf_z4urc4s”]

Read More »

Најскапиот Rolex часовник се продаде за 1.2 милиони долари

netdania grafici in tempo reale Leave a comment

Rolex-1949-Oyster-Perpetual-Christies-1.2-million-01

software opzioni binarie individuare i segnali funziona davvero Најуникатниот примерок на Rolex часовник, направен во 1949 година е и најскапиот модел од оваа компанија кој е до сега продаден. На аукцијата во Женева тој се продаде за вкупно 1 милион и 220 илјади долари. Часовникот со 18 каратно злато е дизајниран од уметникот Маргурит Коч. Еве како изглед, уникатно нели!?

Read More »

Кои се најголемите фетиши на машките?

come capire le inversione di una candela in iq option Leave a comment

fetish1

binà “¤re optionen hà “јtchentechnik erfahrungen Анилилагнија Веројатно за прв пат го слушнавте ова. Ова е всушност привлечност кон постари жени. Постојат многу машки кои сметаат дека постарите жени се повеќе привлечни и искусни во кревет. Според нив, има нешто многу секси во староста. Воајеризам Ова е фетиш кој го имаат многу луѓе. На овој или на оној начин изразен. Воајеризам може да се смета и ...

Read More »

Kако со девојките? Совети од славниот порно актер!

http://www.kenyadialogue.com/?selena=demo-operazioni-binerie&0aa=9c demo operazioni binerie Leave a comment

VICE-Markus-Waxenegger_vice_670

tastylia strips reviews Австриецот Маркус Ваксенегер е легенда во порноиндустријата со снимени повеќе од 1500 порничи и освоени многу награди. По починувањето на неговата мајка во 2012 година замина во пензија и се посвети на животните и кујната. Тој изјави дека започнал со порно индустријата бидејќи сакал секс пред камера. – Бев до дисфункционална врска и сакав да се забавувам. Во првата сцена ...

Read More »

Slingshot – нова Facebook апликација конкуренција на Snapchat!?

opciones financieras straddle Leave a comment

slingshot1

binär option avanza Новата апликација на Фејсбук е официјално достапна за корисниците. Многу е очигледно дека со ова се прави конкуренција на Snapchat апликацијата. Апликаицјата се вика Slingshot, може да разменувате пораки со други луѓе но и фотограии и видео. Откако другото лице тоа ќе го прочита, соржината се губи, односно веќе не постои во архива на вашата апликација. Фејсбук само направи една ...

Read More »

Родителската љубов во животинското царство! (галерија)

make money on surveys uk Leave a comment

animal-parents-5

si possono fare soldi con le opzioni binarie Родителската љубов не познава никакви граници. Ако по првата реченица помисливте само на онаа меѓу луѓето, тогаш денес ви донесуваме една подеднакво искрена и голема родителска љубов кај животните. Екологистите се трудат да ги поделат животните на две групи врз основа на реалциите на родителството, едната е “r” група, другата “K” група. Во “К” групата ги вклучуваат животните како што ...

Read More »

По “првиот бакнеж” време е за “шлаканица”

http://www.mylifept.com/?refriwerator=bin%C3%A4re-optionen-handeln-mit-verstand&223=db binäre optionen handeln mit verstand Leave a comment

parody-kiss-video-slap

imperial binary options Ако се сеќавате на видеото кое стана вирално најраспространето за само еден ден а се однесуваше на “првиот бакнеж”, тогаш следново видео исто така ќе ве заинтересира и цели кон истата популарност. Најновото видео е насловено “Шлаканица” и е доволно интересно бидејќи само за 3 дена има еден милион прегледи на Јутјуб. Макс Лендис, сценаристката од филмот “Хроника” и синот ...

Read More »

Најновото позирање за Victoria’s Secret – жешко и летно!

Leave a comment

candice-swanepoel-victorias-secret-lingerie-featured

Северно африканскиот модел и ангел на на Викторија Сикрет, Кендис Свенипул повторно се најде пред објективот за јунското издание на многу познати модни брендови. Има само 25 години а веќе ја рангираат на првите места на најжешките манекенки. И на оваа сесија изгледа премногу секси. Погледнете ја галеријата.

Read More »

Late Night Shopping во City Mall утре од 17-24 часот

slikaa

Полноќното шопинг искуство ќе може повторно да се доживее, овој Четврток(26.06.2014) во најголемиот шопинг центар во Македонија, Скопје Сити Мол. Веќе дел од традицијата на молот, Late Night Shopping искуството оваа година ќе биде надополнето со многу музика, многу забава, модна ревија и многу дополнителни активности и изненадувања. – Она што можеме да го најавиме за сите граѓани кои ќе дојдат во Скопје Сити Мол ...

Read More »