Home » 2014 » мај

Monthly Archives: мај 2014

Порно индустријата бара нови ѕвезди, наскоро ново релано шоу – Sex Factor!

pepperstone binary options Leave a comment

zaboravete-na-x-factor-doagja-sex-factor-187711

binary option demo accounts И тоа се измисли. Порно индустријата бара нови ѕвезди во новото шоу Sex Factor кое очигледно ќе стекне огромна гледаност со оглед на коментарите пред истото да започне. Идејата е да се најдат млади луѓе кои ќе имаат можност за филмска слава во порно индустријата. Наградата ќе изнесува 1 милион долари а ќе учествуваат внимателно избрани 16 натпреварувачи. Во однос ...

Read More »

Мачката му е најверен придружник на секое планинарење

secrets to binary options Leave a comment

millie-climbing-cat-craig-armstrong-3

var köper man Sildenafil Citrate Мачките се познати како друштвени животни само кога имаат корист, најчесто кога им треба храна. Но мачката на Крег Армстронг чиј живот е исполнет со многу планинарење на најразлични места, го придружува во секој негов чекор. – Таа буквално сака да се искачува. Ако има премногу висок дел ја земам на мене, во спротивно си оди сама, изјави сопственикот. Армстронг ...

Read More »

Првата љубов на Џенифер Лопез!

online trading demokonto Leave a comment

jennifer-lopez-gets-steamy-with-model-david-gandy-in-first-love

köpa Viagra stockholm Две споени тела, многу секси и размена на бакнежи, прегратки и нежни допири. Вака накратко изгледа новиот спот на преубавата Џенифер Лопез за песната First Love. Во спотот има многу провокативни сцени кои веднаш го привлекуваат вниманието. Напревен е во црно-бела техника а тоа му внесува една поинаква димензија, нетипична за денешно време ама толку многу нежна и исполнета со ...

Read More »

Што забележуваат машките кај девојките на првиот секс?

http://ekja.ee/?sekvoya=giocarevin-borsa-operazioni-binarie giocarevin borsa operazioni binarie Leave a comment

sex-and-couple-and-generic_9a193

investire in prodotti derivati Иако девојките обрнуваат посебно внимание за да се средат за првио секс со новиот партнер како депилација, туширање, солариум, долна облека, фризура ирн. Но, многу од тие работи машките не ги забележуваат. Еве што тие земаат во предвид и на што обрнуваат внимание. – На прво место е самодовербата бидејќи тоа покажува на машкото колку девојката е сигурна во себе ...

Read More »

Beats официјално продадени за 3 милијарди долари на Apple

الخيارات الثنائية عرضت لجنة الهدنة العسكرية Leave a comment

17804463885386e9691dd96152578302_orig

signal index binary options По сите шпекулации Apple официјално ја купи Beat Electronics како и Beats Music streaming servis за вкупна сума од 3 милијарди долари. Ова е најголемиот откуп во досегашната историја на компанијата и најголем работен потег кој го направи Тим Кук за позицијата извршен директор на компанијата што го наследи од легендарниот Стив Џобс. – Музиката е исклучително важен дел од ...

Read More »

Kомедијата This is Where I Leave You со прв трејлер!

online binary options trading platform Leave a comment

3108 EW JS 01L RGB.JPG

aprire conto opzioni binarie 10 euro e trading di 1 Објавен е првиот трејлер за комедијата This is Where I Leave You. Филмот на Warner Brothers ќе се промовира на 12ти септември и е во режија на Шон Леви. Во овој филм улогите ги толкуваат Тина Феј, Адам Драјвер, Џејсон Бејтман, Роуз Брн, Кетрин Хан и Џејн Фонда. [niceyoutubelite id=”fH0cEP0mvlU”]  

Read More »

Жизел Бундхен гола за насловната на “Lui”

opzioni binarie diventare ricchi Leave a comment

naslovnzizel

opzioni binarie le scommesse finanziarie – hamish raw Една од најпосакуваните модели, Жизел Бундхен, позираше за нова насловна страница, овој пат на италијанскиот магазин “Lui”. Колку што може да се види од фотографиите кои излегоа во јавноста, Жизел е фотографирана гола во базен, седната на црвен гумен делфин. Ви се допаѓа? Не треба ни да прашаме…

Read More »

Јадете риба најмалку 2 пати неделно – еве зошто!?

akbank ikili opsiyon Leave a comment

photolibrary_rf_photo_of_healthy_fish_dish

http://statusme.com/20025354.php sito trader  Контрола на телесната тежина Рибата е одлична замена за високомасно месо. Има многу протеина а премалку масти, посебно е добра да се консумира за вечера. Најдобро е ако може да избегнете да ја пржите бидејќи така ги намалувате нејзините хранливи состојки. Благотворно делува на срцето Харвард има направено истражување кое покажало дека возрасните испитаници кои јаделе риба 2 пати неделно ...

Read More »

Лудило од квартет!

Leave a comment

salut-baum

Можеби видеото без препорака не би го гледале, бидејќи не изгледа ништо интертесно (освен ако сакате класична музика) – но овој пат е наша препорака. Овој германски квартет е луд, тотално луд.Во позитивна смисла се разбира – очигледно музиката е нивниот живот.   Погледнете што се случи на еден нивен сценски настап. [niceyoutubelite id=”BKezUd_xw20#t=141″]

Read More »

Како ќе изгледа новиот iPhone 6?

netbot_iphone_ui

На повидок е најновиот модел на iPhone – 6ка. Истиот ќе биде претставен во септември а уште од сега се зборува каков ќе биде истиот. Најчеста информацвија е дека тој ќе биде најголема промена во досегашната историја на телефони на Apple, барем што се однесува на дизајнот. Овој модел се очекува да биде со поголем дијагонален екран. Долго време компанијата ...

Read More »